Kule Vinç Tabela Montajı

Kule Vinç

REKLAM PANOLARI İMALATI

İnşaat sektörünün son yıllarda hızla gelişmesi ile birlikte, şantiyelerde çalışan mevcut kule vinçlerin üzerine tabela ve reklam panoları ihtiyacı doğdu. Kule vinçlerin uzak mesafelerden görünebilmesi sebebi ile son yıllarda inşşat firmaları mevcut proje logosu veya kendi şirket logolarının kule vinç üzerinde sergilemek istemektedir.Kule vinçlerin üzerine asılacak reklam panolarının mutlaka vincin modeline uygun üretici firmanın belirlemiş olduğu ölçülerde olması gerekmektedir.Kule Vinç Tabelası imalat ve montajı mutlaka ehil reklam firmaları tarafından üretilmelidir. Galaksi Tabela Kule vinç Reklam Panoları üretimi ve montajı konusunda bizzat kule vinç firmaları ile birlikte kule vinçler için üretimi yapılacak olan tabelalara standart getiren Türkiye'nin İlk ve Tek Açık Hava reklamcılık firmasıdır. Kule Vinç Tabelalarımızda Güvenlik, Sağlamlık, Estetik, Hızlı Pratik Montaj ve Demontaj, Depolama ve Nakliye Kolaylığı Standarttır...

Montaj

KULE VİNÇ REKLAMLARI

İşin Ehlinden

Tiyolar

Kule vinç tabela imalatından birkaç püf nokta... Tabela zemininde hava sirkülasyonu için negatif alan Uzak mesafelerden okunabilmesi için yeterli harf aralığı Gökyüzü ile contrast renk seçimi.

IMG-OUR
IMG-OUR
Logonuzu

Gökyüzüne Yazalım

Yılların verdiği tecrube ile Logonuzu gökyüzüne yazıyoruz.Alüminyum gövdeli Statik fırın boyalı Kule vinç reklam panoları.İster Vinç Kuyruk kısmına ister gövde kısmına delmeden kaynatmadan askı aparatları ile sabitlenir.