Cephe reklam giydirme inşaat reklam parapetleri

İnşaat Reklam Panoları

İnşaat şantiye çevresi Osb Panel Kaplama zemin üzerine Proje görselleri giydirilen Devasa reklam panolarıdır.Harici ve Kısmi Aydınlatma yapılabilir.

IMG-INTRO

TOTEM TABELA

Totem Tabela Tasarım ve Üretimi Işıklı, Oyma, Kabartma, Kutu Harfli Olarak İmalata Uygundur. Farkedilirliği Yüksek Reklamcılık Ürünlerindendir.

kule vinç tabelası kulevinç reklamı

Kule VinÇ

Kule vinç Reklam Panoları Tasarım İmalat ve Montajında Kaliteli Etkili Güvenli Kesin Çözümler Yılların verdiği tecrube ile GalaksiTabela.com da.

Rustik retro özel tasarım tabela

RETRO/RUSTİK/TABELA

Rustik RETRO Ahşap Tabela Çalışmalarımız ve Özel tasarım Reklam Panoları imalatı Butik işler Sıradışı Tarz Reklam çalışmalarımıza göz atmanızı öneriyoruz...

şeffaf pleksi üzeri neon tabela marina24

.............NEON TABELA.............

Neon tabelalar yüksek ışık lümeni ile müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak.İç mekanda kullanıma uygun estetik bir reklam ürünüdür.

Çatı tabelası

ÇATI TABELASI

Yüksek binaların üzerinde çok uzak mesafelerden Gece ve Gündüz Rahatlıkla Okunabilecek Büyüklükte devasa Açık Hava Reklamcılık Ürünlerindendir.

Rustik retro özel tasarım ürünler

RUSTİK TASRIM ÜRÜNLER

Rustik Ahşap ve Özel tasarım iç mekan Kütük Ağaç Sehpa,Masa,Sarkıt Avize, Separatör Raf ve Kitaplık ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.Tamamen size özel eşsiz ürünler

aynalı gold gümüş rengi kabartma dekupe reklam harfleri

KAYAN YAZI LED PANO

Kayan yazı led panel reklam panoları çok yüksek ışık lümeni ile farkedilirliği yüksek reklamcılık ürünleridir.Beyaz, Yeşil, Kırmızı renk seçenekleri mevcuttur..

Alüminyum kutu harf imalatı örnek fotoğraflar alüminyum tabela

ALUMİNYUM KUTU HARFLER

Alüminyum kutu harfler için tabela sektörünün en sağlam harfleri diyebiliriz Kutu harflerin gövdesi komple alüminyumdan üretilip elektrostatik fırın boya ile istenilen ral kodlarında boyanır.

Paslanmaz kutu harfli tabela görselleri örnekleri

PASLANMAZ KUTU HARFLER

Tasarımı yapılan logo ve harfler paslanmaz levhalardan lazer ile kesilmek sureti ile atolyemize gelir 2boyutlu kesimlerin kenarlarına paslanmaz bantlar kaynatılarak kutu harf formunu alır.

Plexi pleksi kutu harfli tabelaların imalatı örnek resimleri fotoğrafları

PLEKSİ KUTU HARFLER

Çeşitli mm et kalınlığındaki plexi levhalar cnc router tezgahta oluşturulan tasarıma göre kesilerek işlenir. El işciliği ile plexi kenar bantlar istenilen yükseklikte dönülerek 3d form kazandırılır.

Reklam Atölyemiz'de Neler YAPILMAZ!...

Açık Hava Reklamcılık firmamız birkaç hususta reklam faliyetinde bulunmamaktadır.

Bunları şu şekilde açıklayarak sınıflandırıyoruz...

*Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'de Allah (c.c) tarafından kesin bir dille yasaklanan,. Her kötülüğün anası diye tabir edilen ve toplumsal yapıyı olumsuz etkileyen Alkol, içki vb. ürünlere ait reklamlar hiçbir koşulda imalata alınmaz.

*Müstehcen içerikli vinil branda bez afiş, cam bina araç ve cephe kaplamaları kesinlikle reklam atolyemizde imalata almayacağımız bir diğer husustur. Son zamanlarda sıklıkla rastladığımız iç giyim, mayo vb. firmaların İslam ahlakından nasibini almamış bariz çıplaklık barındıran reklam çalışmaları Aynı zamanda Türk Örf ve adetlerimiz ilede ters düşerek Türk gençliğini olumsuz etkilemektedir.Bu tarz indoor ve outdoor reklamlar Galaksi reklam atolyesinde üretilmez...

*Reklam atolyemizde imalata almadığımız bir diğer konu başlığı ise Terör propagandası yapan Reklam afişleriridir...Güzel ülkemiz üzerinde oynan kirli oyunlara, modern haçlı seferlerini başlatıp ayakta tutacak kamu oyuna olumsuz mesajlar gönderecek afiş reklam çalışmaları atolyemizde yapılmaz...

*Maddi gelirinin büyük bir kısmını israil ordusuna bağışladığını açıklayan CocaCola Neyazıkki müslüman coğrafyasına müslümanların parası ile bombalar yağdıran ahir zaman fitnelerindendir.CocaCola logosunu farklı açılardan inceleyen uzmanlar birkaç ekleme ile arapca (Muhammed yok Mekke yok) yazdığını kanıtlamıştır. Peygamberimize Hakaretlerde bulunan ve müslüman coğrafyasında esen terör rüzgarının resmi sponsoru cocacolayı kara listemize alıyor ve reklamını yapmıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler...